Betrokken en deskundig

leeg
   
   
 
 
   
 
   
 
   
Paul van Uden
Ondernemer sinds 2002 en oprichter van Xolv. Na een studie commerciële economie aan de Hogeschoool in Den Bosch was hij werkzaam als Marketing manager bij de Nederlandse Textiel Conventie (nu Modint) en als Directeur sales en marketing Euler Hermes. paul@xolv.nl
Fred Colin
Werkzaam in de financiële dienstverlening sinds 1989 en medeoprichter van Xolv. Werkte bij; Nationale Nederlanden, ING Bank en Euler Hermes. Zijn specialisatie ligt op credit managementoplossingen. In 2007 is Fred gaan ondernemen via zijn bedrijf AllCreditZ. fred@xolv.nl
Jeroen Ottevanger
Vanaf 1992 actief in de financiële dienstverlening met kredietverzekering als specialisme. Jeroen werkte eerder voor Atradius waar hij van 2008 tot 2011 adjunct directeur was. Sinds 2011 ondernemer en richt Creditwise op. In 2013 sluit Jeroen zich aan bij Xolv. jeroen@xolv.nl
Erik Bolsius
Sinds 1993 werkzaam in de financiële dienstverlening. Werkte bij o.m. ABN Amro, F. van Lanschot, RBS en Euler Hermes. Zijn specialisatie is kredietverzekering en werkkapitaalverbetering. In 2004 werd Erik ondernemer en in 2011 sluit hij zich aan bij Xolv. erik@xolv.nl
Nicole van den Berkmortel
Nicole is in 2013 in dienst getreden bij Xolv. Daarvoor was Nicole zelfstandig ondernemer in de event planning. Binnen Xolv is zij verantwoordelijk voor de gehele backoffice.
Office manager. nicole@xolv.nl
Menanynke Hulshof-Schippers
Menanynke beschikt over veel expertise, heeft een frisse blik en een groot netwerk. Verder heeft zij een sterke positie verwezenlijkt in de branche. Binnen Xolv zullen haar taken bestaan uit het beheren van bestaande klanten en creëren van nieuwe kansen. menanynke@xolv.nl
David Prommersberger

David Prommersberger voert de leiding over Xolv Finance. Hij werkte voorheen bij ING Commercial Finance, De Lage Landen Factoring/Leasing en is vanaf juli 2013 zelfstandig ondernemer. Zowel bij De Lage Landen als bij ING, maakte David deel uit van het management team. david@xolv.nl

Esther van der Schoot-Munster

De financiële wereld en meer specifiek de wereld van kredietverzekeringen is al jaren bekend terrein voor Esther. Voorheen heeft zij gewerkt bij o.a. Euler Hermes. Esther weet wat er speelt in de markt en beschikt over een groot en gevarieerd netwerk. Esther@xolv.nl

Jeroen Poort

Sinds 1989 werkzaam in financiële dienstverlening, o.a. bij Credit Lyonnais Bank Nederland, Rabobank, Fortis Commercial Finance, Coface en Deutsche Bank AG en is vanaf 1 augustus 2016 zelfstandig ondernemer. Zijn specialiteit is werkkapitaalverbetering- en financiering. jeroen.poort@xolv.nl

Klaas Kruise
Na een aantal jaren gewerkt te hebben bij de Rabobank is Klaas in 2006 overgestapt naar de branche credit management en gestart als accountmanager bij Vesting Finance. In 2013 werd Klaas Sales Manager bij Atradius en vanaf 1 maart 2017 is hij als Sales Director het team van Xolv komen vesterken. klaas@xolv.nl